POTŘEBUJETE FOTOGRAFIE NA WEB?


Taky už víte, jak je důležité, ukázat svou tvář svým potenciálním zákazníkům?

Značka (brand) je spojka, most mezi firmou, výrobcem, prodejcem a spotřebitelem, zákazníkem. Značka tedy není je logo, ale jsou to myšlenky, pocity a postoje (tedy emoce) zákazníků ke službě nebo produktu, který značka zastupuje.

A důležitost budování brandingu nabírá na síle. Vaše fotografie na webu a sociálních sítích totiž dokážou zaujmout a přitáhnout ideální zákazníky. Můžou to být fotky portrétní, lifestylové, produktové, ilustrační, ale hlavně přirozené a vytvořené v souladu s vámi a vaší značkou.

MÍT TY SPRÁVNÉ BRANDOVÉ FOTOGRAFIE NA WEB A SOCIÁLNÍ SÍTĚ

JE V DNEŠNÍ DOBĚ NUTNOSTÍ.

Během příprav budeme čerpat z vašich představ i dosavadních zkušeností tak, abychom ukázali ten správný příběh, který osloví především vaše srdcové klienty.

Naplánujeme lokaci, oblečení, všechny pomůcky a další záležitosti potřebné k vašemu focení.

Nafocené snímky budeme průběžně prohlížet a kontrolovat, co je možné. Vyberete si, zda jak, ovlivníme zachycené momenty. Po focení se dohodneme na úpravách.

Součástí  focení by měl být i make-up a přirozená úprava vlasů. Zajistíme tak, že budet vhodně upravená pro objektiv fotoaparátu.

Během fotografování se můžete i několikrát převléknout. Vznikne soubor 20-30 fotografií, které můžete použít pro web, sociální sítě i tisk.

Vaše fotografie budou umístěné v soukromé galerii. Stáhnout si je můžete v tiskové kvalitě a také optimálně zmenšené a doostřené pro web.

Rodinná oční optika Valuchovi s.r.o v centru Českých Budějovic.

Lněné zavinovací šaty Naama Jiřina Gantnerová, Jindřichův Hradec