JAK PROBÍHÁ FOCENÍ

Mnoho žen si pohrává s myšlenkou mít Boudoir fotografie, ale před focením má různé obavy. Já vás úplně chápu, protože je to přirozené. Ráda byste měla lehce odhalené fotografie, ale vlastně vůbec netušíte, co vás čeká a jak se při tom budete cítit a to vás stresuje.

Ráda bych vás uklidnila a představila Markétu a přiblížila, jak bude vaše focení probíhat.

Focení v ateliéru

Po příchodu si nejprve uděláme kávu nebo čaj, probereme Vaše představy o výsledných fotografiích a vybereme společně vhodné oblečení. Poté se budeme věnovat líčení a česání a to přibližně hodinu až hodinu a půl.

Fotografovat začneme zlehka, abyste si zvykla a cítila se příjemně. Fotky Vám budu postupně ukazovat a tak uvidíte, že se ubíráme tím správným směrem.

Nemusíte se bát, že bych od vás vyžadovala nějaké pózování, naopak je mým cílem, abyste se cítila uvolněně a přirozeně. Budeme se spolu smát, budeme vzpomínat na hezké věci a já se budu snažit Vás u toho zachytit v tom nejlepším světle.

Focení Vás doma, Lifestyle

Mluvíme o přirozeném portrétu v přirozeném světle a v prostředí, které je pro vás běžné.

Během jedné až dvou hodin společně nafotíme rozmanité záběry z vaší ložnice, obýváku, z vašeho oblíbeného místa… zkrátka budu fotit tam, kam mě pustíte a kde budou panovat dobré světelné podmínky.
Při tomto focení, které se nedá dopředu úplně naplánovat, vždy záleží na vás, vašem domově a dostupném světle. A to je pro mě obrovská inspirace.
Je velice důležité, abyste v tu dobu byla sama doma a mohla se na focení co nejvíce soustředit.

Pro mé klientky je fotografování často zážitek, který věnují především sobě. Je to příležitost, jak se cítit skvěle ve svém těle a sama se sebou.

Sebeláska je jedinou láskou na celý život.      Oscar Wilde

Termín často skloňovaný, často špatně pochopen a podceňovaný. Někteří si sebelásku spojují se sobectvím a domýšlivostí. Ale jde o lásku k sobě, o vnímání sama sebe s láskou. Dovolte si mít se ráda. Vždyť jen šťastná a spokojená žena může rozdávat radost a lásku okolo sebe.

Máte ještě další dotazy? Nebo potřebujete jen něco upřesnit? Volejte, pište, těším se na vás!