SVATEBNÍ CIRKUS 2019 – Pragovka plná nenucené svatební inspirace

Máte již zásnubní prstýnek? Plánujete v tomto roce váš Velký den nebo se teprve rozhodujete, zda bude letos ten správný čas? V každém případě začne přicházet spousta otázek. Letošní SVATEBNÍ CIRKUS v pražské Pragovce odpověděl na některé z nich všem, kteří dávají přednost přirozené podobě i průběhu svatebního dne, kde se především novomanželé cítí příjemně a nenuceně. Všem, kteří mají rádi zajímavé věci a poctivé řemeslo. Všem, kteří se chtějí vymanit ze zkostnatělého pojetí českých veselek.

SVATEBNÍ CIRKUS 2019, netradiční svatební veletrh i tentokrát nabídl prostor talentovaným osobnostem, jejichž nadšení bylo pro mnohé snoubence velkou inspirací.

Budoucí svatebčané si mohli nejen prohlédnout krásné expozice kreativních dodavatelů, ale hlavně získat potřebné informace k jejich profesím a i ochutnat svatební dobroty místních cateringů a cukrářů.

Pokusila jsem se zachytit tu báječnou atmosféru krásného odpoledne v manéži, která je důkazem, že váš Velký den může mít takovou podobu, jako je vaše rozhodnutí, vaše cítění. Nemusíte dělat kompromisy a mít kvůli nim výčitky a nemusíte pokračovat v tradicích, které vám smysl nedávají. Můžete být oděni v šatech, ve kterých bude radost tančit, můžete si nasadit prstýnky nejrůznějších tvarů i vlastní výroby a budou jedinečné a s příběhem a v lese můžete mít plnou náruč kapradí, které si sami uvážete. Zkrátka, SVATEBNÍ CIRKUS je důkazem, že svatební plánování má být v první řadě velkou radostí.

… a navíc, když se budete dobře cítit, lehce to i zachytím na vašich svatebních fotografiích…